skocz do treści skocz do menu

Teraz Medycyna

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


Centrum urody (17)

Centrum Medyczne SFERA


Informacje ogólne

Punkt konsultacyjny Aleje Jerozolimskie 113/115 02-017 Warszawa

(22) 629 92 97

http://www.klinikasfera.pl

sfera@klinikasfera

2010-07-28

Opis

Centrum Medyczne SFERA jest nowoczesną kliniką posiadającą dwa ośrodki chirurgii plastycznej w Warszawie. Siedziba kliniki mieści się centrum miasta w Alejach Jerozolimskich 113/115. Drugi ośrodek - otoczony pięknymi lasami, znajduje się w Warszawie-Rembertowie, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to komfortowa, przestronna i doskonale wyposażona klinka.
Nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny z filtrami bakteriobójczymi spełnia wymogi najwyższych standardów Unii Europejskiej. Piękne położenie ośrodka, mikroklimat, opieka medyczna w połączeniu z komfortem i sterylnością szpitalną pozwalają na szybką rekonwalescencję pooperacyjną. Klinika posiada komfortowe sale pooperacyjne i sale pobytowe wyposażone w łazienki, TV kablową, DVD.
Leczeniem pacjentów od 16 lat zajmuje się zespół doświadczonych chirurgów, specjalistów chirurgii plastycznej, działających w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, po szkoleniach w USA, Francji, Anglii, Niemczech.
Stale podnoszone umiejętności zespołu na szkoleniach, zjazdach i sympozjach naukowych stanowią gwarancję, że w Klinice Sfera będą mieli Państwo wykonane zabiegi według najnowszych, światowych standardów.
Osobom przyjeżdżającym Klinika oferuje możliwość skorzystania z zakwaterowania i pełnej opieki medycznej podczas całego procesu gojenia i rekonwalescencji. Wszyscy pacjenci mają zapewnione bezpieczeństwo i komfort. Osobom które z racji pełnionych funkcji wymagają pełnej dyskrecji oferowany jest program VIP. W ramach niego zabiegi wykonywane są poza normalnymi godzinami pracy Kliniki.
Wykonywane zabiegi:
CHIRURGIA PLASTYCZNA

Lifting twarzy
Korekcja nosa
Plastyka powiek
Plastyka uszu
Plastyka piersi
Redukcja i podniesienie piersi
Ginekomastia
Plastyka brzucha
Liposukcja

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Wypełniacze
Regeneris
Botox
Modelowanie ust
Przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz
Sculptra
Lipoliza
Macrolane
Eliminacja potliwości

Powrót do listy

ochraniacze do łóżeczka