skocz do treści skocz do menu

Teraz Medycyna

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


Regulamin


1. Każdy użytkownik może zgłosić stronę do katalogu TerazMedycyna.pl. Internauci zgłaszają do katalogu propozycje stron, korzystając z formularza na stronie http://www.terazmedycyna.pl/dodaj_oferte.html


2. Witryna podana przez użytkownika zostaje poddana ocenie redaktora. Redaktor ocenia zarówno treść merytoryczną, jak i estetyczną. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści.


3. Proponowana strona musi być prawidłowo i dokładnie opisana, słowa kluczowe należy oddzielić przecinkami i nie wolno ich powtarzać. Opis strony musi dotyczyć tylko zawartości zgłaszanej strony, nie wolno w opisie, słowach kluczowych, tytule podawać znaków specjalnych, danych kontaktowych, cen, sloganów reklamowych, ofert itp.


4. Jeżeli zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone przez redaktora, wpis zostanie dodany do katalogu TerazMedycyna.pl, a użytkownik zostanie powiadomiony listownie na adres e-mail podany w zgłoszeniu.


5. Katalog TerazMedycyna.pl zastrzega sobie prawo do akceptacji bądź odrzucenia stron zgłoszonych do katalogu. Powodem odrzucenia może być niezgodność tematyki serwisu z kategorią katalogu, niezgodność z polskim prawem, nieosiągalność witryny w momencie moderacji itp.


6. Katalog TerazMedycyna.pl zastrzega sobie prawo do edycji Państwa opisu, słów kluczowych oraz tytułu strony w celu dostosowania wpisu do wymogów naszego katalogu. Edycja zgłoszenia może polegać na: poprawieniu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, skróceniu ilości znaków w opisie, zmodyfikowaniu tytułu strony, usunięciu zabronionych elementów tekstowych (patrz pkt. 3).


7. W katalogu TerazMedycyna.pl może znaleźć się jeden odnośnik do Twojej strony w wybranej kategorii. Prosimy więc o staranny dobór kategorii, ponieważ źle zlokalizowany wpis może być powodem usunięcia odnośnika przez redaktora. Nie należy wysyłać zgłoszenia kilkakrotnie. Katalog jest moderowany codziennie, a wpisy do niego są dodawane możliwie jak najszybciej.


8. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację powyższego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z zawartymi tu ustaleniami nie możesz dodać swojej strony do katalogu.


9. Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 22-05-2008 do odwołania. Katalog TerazMedycyna.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie zmiany i uaktualnienia będą edytowane na bieżąco.


10. Założenie konta na stronie www.TerazMedycyna.pl jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na otrzymywanie droga mailową  informacji od administratora serwisu
ochraniacze do łóżeczka