skocz do treści skocz do menu

Teraz Medycyna

terazinfo.pl

Inne serwisy Teraz


SPA / Masaż (24)

Dharma Spa - Centrum masazu


Informacje ogólne

ul.Siemiradzkiego 20 a/4 31-137 Kraków

12 4230058

http://dharmata.pl

dharmaspa@dharmaspa.pl

2011-03-04

Opis

Są chwile, o których chcemy pamiętać i miejsca, do których chcemy  wracać.
DHARMA SPA to wyjątkowe miejsce o orientalnym, niepowtarzalnym klimacie. To SPA dla osób, które chcą poczuć smak relaksu bez konieczności wyjazdu do egzotycznego kraju. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie oddać klimat Azji.Oferujemy masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało i  twarz, które pozwolą na regenerację ciała, ukoją zmysły i pobudzą energię życiową.  
Masaż to wspaniały sposób na zmęczenie i stres. Poprzez  dotyk, zapach i muzykę można zapewnić sobie  relaks. Wspólne dla wszystkich rodzajów masaży i zabiegów jest dobroczynne działanie dotyku ogarniające ciało i umysł. Ludzki dotyk sprawia, że masaż wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu jest zmniejszenie, a w dalszym etapie całkowite zniesienie napięcia psychicznego tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Centrum Masażu  DHARMA SPA to miejsce które stworzyliśmy  z myślą o tych którzy poszukują idealnego miejsca na odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą i dzięki medycynie naturalnej mogli osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój.
Zapewniamy profesjonalne zabiegi wykonywane przez dyplomowanych terapeutów z Bali z wykorzystaniem naturalnych olejków i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Dharma Spa
ul.Siemiradzkiego 20 a/4
31-137 Kraków
tel. 12 4230058, +48 669689886
www.dharmata.pl
dharmaspa@dharmaspa.pl
Otwarte 7 dni w tygodniu 12.00-22.00

Powrót do listy

ochraniacze do łóżeczka